Dogarium – Hodowla Whippetów – Whippet Szczenięta – Whippet Kennel in Poland – Whippet Puppies in Poland

PRASA

 

1) Hodowla whippetów Dogarium już na początku drogi miała swoją pierwszą publikację w mediach. Artykuł o sukcesie naszej Lany na jednej z krajowych wystaw psów w Mielnie znalazł się na portalu o naszym mieście Enjoybydgoszcz.pl.

 

2) Kolejny sukces hodowli whippetów Dogarium i Lany! Tym razem nasza ukochana whippetka wystąpiła jako modelka psich obroży Collars Craft Studio w artykule na polskim portalu shoppingowym Groszki.pl. Sprawdziła się świetnie, a wzory tej marki są prześliczne – polecamy nie tylko dla chartów! Niżej screen, a cały artykuł TUTAJ.

 

3) Hodowla whippetów Dogarium odniosła kolejny sukces! Wygrana naszej kochanej pręgowanej Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM z Krajowej Wystawy Psów Myśliwskich w Bydgoszczy została uwieczniona na portalu informacyjnym naszego miasta – Enjoybydgoszcz.pl! Redaktorzy napisali o zdobyciu przez naszą whippecią Bydgoszczankę zaszczytnego BEST IN SHOW Puppy. Niżej screen, a więcej TUTAJ.

 

4) Zdjęcie naszej whippetki Lany pojawiło się w artykule „Pies jako noworodek w rodzinnej sesji zdjęciowej. Uczłowieczanie domowych pupili: rozczulające czy niepokojące?” Alicji Szulczyk (która, swoją drogą, jest szczęśliwą właścicielką whippeta) w serwisie Kobieta.gazeta.pl! Cieszymy się bardzo z kolejnej publikacji z naszym whippetem w tle i zachęcamy do jej przeczytania oraz dyskusji na tematy zawarte w tekście, czyli uczłowieczanie psów; kampanie pro-adopcyjne, ich kontrowersyjność i skuteczność; fotografia psów i związana z nią odpowiedzialność. Z całością możecie zapoznać się po kliknięciu w jeden z poniższych screenów:

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-09 111708 Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-010

5) Na początku 2017 roku w dużym szwajcarskim kwartalniku opisującym rasy i hodowle, główną bohaterką artykułu o whippetach była właścicielka naszej Dogarium Berith „Maybe” z miotu „B” po Int. Ch. Sobers Lucifer i naszej Multi Ch. Tappinskis Rubi for Dogarium. Śliczna whippetka Maybe jest na największym zdjęciu – jesteśmy bardzo dumni z Géraldine Comby, właścicielki hodowli whippetów de la Belle Foulée ze Szwajcarii i ślicznej „Maybe”! Życzymy kolejnych sukcesów!

dogarium-berith-9-months-old