Dogarium – Hodowla Whippetów – Whippet Szczenięta – Whippet Kennel in Poland – Whippet Puppies in Poland

Whippet Lennon w odwiedzinach w Polsce!

Written by , Posted in Inne

Jak wiecie, nasz whippet Multi CH Dogarium Beelzebub „Marvel” wrócił już do Francji. Spędziliśmy razem wiele cudownych, rodzinnych chwil pełnych radości, śmiechu i przytulania. Gdy Marvel był w Polsce, rozpoczął Championat Polski, zdobył dwa inne championaty, 3 wnioski CACIB, jedno miejsce na BIS na wystawie międzynarodowej w Bułgarii and pokrył czarną piękność Flirtini Sunny Funny z Czech (małe whippety już się urodziły i część z nich jest jeszcze dostępna).
Razem ze współwłaścicielką Marvela, Laetitią Daniel z hodowli des Plaines des Bruyères z Francji, byłyśmy tak zadowolone z czasu, który tutaj spędził, że postanowiłyśmy, że kolejny samiec zamieszka z nami w Polsce na jakiś czas…

Przywitajcie kolejnego Championa Francji! Do Polski zawitał FR CH, LSP John Lennon des Plaines des Bruyères (C.I.B., FR CH, LU CH, LSP, FR VCH Erius-Eden von Hoëhenzoller x C.I.B. Suna Regens Opals Tracy)! Będzie z nami mieszkał przez kilka miesięcy. Jest z nami już od tygodnia i musimy się przyznać, że podbił nasze serca wspaniałym, łagodnym, kochającym i spokojnym usposobieniem. To wspaniały, czuły i zabawowy whippet! A do tego tak piękny…

Dziękujemy Leti za Twoją gościnę we Francji, za zaufanie w związku z Marvelem i Lennonem, za przemiłe whippecie chwile i okazje, które nie nadarzyłyby się bez Ciebie. „Leniuch” pozdrawia i mówi, że w końcu dorobił się haremu na wyłączność – hahaha!

Jeśli ktoś jest zainteresowany Lennonem lub chce wiedzieć o nim więcej, niech śmiało pisze do nasz lub do jego właścicielki Laetitii Daniel.

Rodowód Lennona: TUTAJ