Dogarium – Hodowla Whippetów – Whippet Szczenięta – Whippet Kennel in Poland – Whippet Puppies in Poland

2014.08.30. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku

Written by , Posted in Wystawy

W sobotę byliśmy na Międzynarodowej Wystawie Psów w Białymstoku z naszą pręgowaną whippetką. Pojechaliśmy tam głównie po to, żeby spotkać się ze znajomymi zza granicy, a i przy okazji zgłosiliśmy naszą Rubi do klasy otwartej. Stawka była bardzo mocna – z Litwy zgłosiły się 3 przepiękne suki, a jedna z nich była naszą konkurentką w klasie. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy zagraniczny sędzia, który uraczył kilka psów ocenami bardzo dobrymi, dał nam lokatę 1/2, CWC i przepiękny opis! Luís Pinto Teixeira z Portugalii o Rubi:

Dobre proporcje, poprawny pysk, poprawne i ciemne oko, dobra długość trzewioczaszki, dobry front, głęboka klatka piersiowa, dobra górna linia, dobre kątowanie tyłu, normalny ruch, porusza się dobrze.

Niżej zdjęcie naszej Tappinskis Rubi For Dogarium, jej ślicznej konkurentki Boxing Helena’s Kon Gioia, z porównania najlepszych suk (po lewej Absoliuti Idile Electra Brilliant, po środku my, po prawej Rivarco Carnival Samba) oraz stawki z katalogu. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i pozdrawiamy!

whippet Tappinskis RUBI FOR DOGARIUMBoxing Helena's Kon GioiaIMG_0001Białystok CACIB 2014 whippet